ul. Kościuszki 47b 16-400 Suwałki

Sekretariat

(87) 565 09 38

Menu

Bawiliśmy się na balu karnawałowym

Karnawał to nie tylko czas zabawy, ale także nauki. Uczniowie naszej szkoły klas pierwszej, drugiej i trzeciej udowodnili, że można połączyć te dwie rzeczy. Na karnawałowym balu pokazali swoją kreatywność, pomysłowość i wiedzę o tradycjach tego okresu. Warto na chwilę zatrzymać się przy tej imprezie.
W ostatni poniedziałek odbył się tradycyjny już karnawałowy bal dla naszych najmłodszych. Była to okazja do wspólnej zabawy, poznania tradycji karnawału i wyrażenia swojej kreatywności.

Uczniowie przybyli na bal w niezwykle pomysłowych strojach, które sami przygotowali. Nie zabrakło postaci z bajek, filmów, książek, a nawet zwierząt i roślin. Każdy strój był oryginalny i dopracowany w najmniejszych szczegółach.
Na auli szkolnej panowała radosna atmosfera, pełna muzyki i tańca. Uczniowie bawili się przy piosenkach znanych z radia, ale także przy tradycyjnych polskich melodiach karnawałowych. Nauczyciele dbali o to, aby zabawa była bezpieczna i przyjazna dla wszystkich.
Bal karnawałowy był nie tylko świetną rozrywką, ale także okazją do nauki. Uczniowie dowiedzieli się, co to jest karnawał, jakie są jego zwyczaje i symbole, jak się ubierać i zachowywać na balu. Nauczyciele przygotowali ciekawe materiały i zadania, które pomogły uczniom lepiej zrozumieć ten temat.

Bal karnawałowy był niezapomnianym przeżyciem dla uczniów, nauczycieli i rodziców. Uczniowie wykazali się wielką inwencją i kreatywnością, a także umiejętnością współpracy i integracji. Nauczyciele zadbali o to, aby bal był zarówno zabawny, jak i edukacyjny. Rodzice wsparli swoje dzieci w przygotowaniu strojów i dekoracji. Wszyscy razem stworzyli niepowtarzalną atmosferę karnawału.

Tagi: , , , ,
Skip to content