Nauka poprzez działanie, odkrywanie nowych miejsc i wspólne przeżywanie ciekawych przygód to doskonały sposób na zdobywanie wiedzy. Przekonali się o
W dniach 27–28 maja 2026 roku uczniowie klas 3–7 uczestniczyli w dwudniowej wycieczce edukacyjno-rekreacyjnej do województwa łódzkiego. Pomimo bardzo wczesnej
Z okazji rocznicy urodzin Marii Konopnickiej nasza szkoła ponownie zamieniła się w miejsce pełne poezji, kreatywności i artystycznych emocji. Uczniowie
Z radością informujemy o bardzo dobrych wynikach naszych uczniów w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”. Kangur Matematyczny to jeden z największych
Dzisiejsze zajęcia wychowania fizycznego uczniowie klasy 5 spędzili poza szkolną salą gimnastyczną. Zamiast standardowego WF-u w budynku, wybrali aktywność na
Nauka informatyki nie musi ograniczać się wyłącznie do pracy przy komputerze. Podczas dodatkowych zajęć z informatyki nasi uczniowie rozwijają umiejętności
Z okazji 235. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja uczniowie klasy 6 przygotowali uroczysty apel poświęcony jednemu z najważniejszych wydarzeń w
Za naszymi trzecioklasistami ważne wydarzenie – uczniowie przystąpili do Ogólnopolskiego Sprawdzianu Kompetencji Trzecioklasisty, który podsumowuje pierwsze trzy lata nauki w
Poznawanie historii i literatury nie musi ograniczać się do szkolnej ławki – najlepiej smakuje wtedy, gdy można jej doświadczyć na
Z radością informujemy, że nasza uczennica Gabriela Opolska została wyróżniona przez Podlaskiego Kuratora Oświaty podczas uroczystego podsumowania Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych