Z radością informujemy o kolejnym sukcesie naszego ucznia. Mateusz Kojak z klasy pierwszej zdobył II miejsce w kategorii do lat
Szachownica po raz kolejny okazała się miejscem wielkich emocji, doskonałych decyzji i sukcesów naszych najmłodszych uczniów. 18 kwietnia 2026 r.
Uczeń klasy pierwszej, Mateusz Kojak, ponownie odniósł sukces w rywalizacji szachowej. 7 lutego 2026 r. podczas VII turnieju Suwalskiej Szkolnej
Nasza szkoła ma powód do dumy! Uczeń klasy I, Mateusz Kojak, zajął 1. miejsce w prestiżowym Turnieju Szachowym o Puchar
Drużyna naszej szkoły zajęła II miejsce w Mistrzostwach Suwałk Szkół Podstawowych w Szachach (klasy 1-3). Do drużyny reprezentującej naszą szkołę
Z dumą informujemy, że Michał Anuszkiewicz, uczeń naszej szkoły, zajął I miejsce w Turnieju Szachowym Juniorów „Gambit Króla Błystka”, który
27 września w Suwałki Plaza odbył się wyjątkowy turniej szachowy, w którym wzięło udział aż 88 uczestników w wieku od
W kwietniu 2025 roku naszą szkołę dumnie reprezentowała drużyna uczniów klas 1–3 w Drużynowych Mistrzostwach Polski w Szachach, które odbywały
8 grudnia 2024 r. odbył się XII Mikołajkowy Turniej Szachowy, w którym wzięło udział aż 150 szachistów. Z dumą informujemy,