Z radością informujemy, że nasza uczennica Gabriela Opolska została wyróżniona przez Podlaskiego Kuratora Oświaty podczas uroczystego podsumowania Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych
Tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego to najwyższe wyróżnienie dla ucznia, które świadczy o jego wybitnej wiedzy i umiejętnościach wykraczających daleko
Z ogromną radością przyjęliśmy informację, iż Podlaski Kurator Oświaty docenił naszych uczniów. Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej znaleźli się