ul. Kościuszki 47b 16-400 Suwałki

Sekretariat

(87) 565 09 38

Menu

Nasza szkoła z UNICEF: dyplom za działania na rzecz praw dziecka

Z radością informujemy, że nasza szkoła otrzymała specjalny dyplom “za zorganizowanie obchodów Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka z UNICEF” w roku szkolnym 2023/2024 oraz za zaangażowanie w działania przybliżające temat praw dziecka społeczności szkolnej”. Cieszymy się tym szczególnym wyróżnieniem otrzymanym od przedstawiciela UNICEF w Polsce.
Dyplom jest dowodem uznania dla naszych działań na rzecz promocji i ochrony praw dziecka, takich jak organizacja niebieskiego dnia, lekcje na temat praw dziecka czy wreszcie konkursy, które miały na celu nie tylko edukować uczniów o prawach dziecka, ale także zachęcać ich do aktywnego udziału w społeczeństwie obywatelskim i solidarności z rówieśnikami z innych krajów.

Jesteśmy dumni z naszego osiągnięcia i zobowiązujemy się do kontynuowania naszej współpracy z UNICEF. Chcemy być szkołą, która szanuje i realizuje prawa dziecka, a także inspiruje innych do tego samego. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszymi działaniami na naszej stronie internetowej oraz na naszym profilu na Facebooku.

Tagi: , , , ,
Skip to content