ul. Kościuszki 47b 16-400 Suwałki

Sekretariat

(87) 565 09 38

Menu

Nasze wolontariuszki nagrodzone medalami za pomoc innym

Wolontariatem nazywamy dobrowolną, bezpłatną, świadomą pracę na rzecz innych. W związku ze świętowaniem Międzynarodowego Dnia Wolontariatu, dwie uczennice naszej szkoły zostały uhonorowane medalami “Wolontariusz na medal” w ramach konkursu organizowanego przez Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT. Medal ten jest przyznawany osobom, które wykazują się “bezinteresowną działalnością społeczną” na rzecz lokalnej społeczności.
Laureatkami medalu w tym roku zostały Pani Małgorzata Wojtowicz-Dembowska oraz dwie uczennice klasy 8: Zofia Szóstka oraz Martyna Pietraszkiewicz. Mogliśmy je poznać podczas wielu inicjatyw charytatywnych i edukacyjnych.
Uroczystego wręczenia medali dokonała Pani Anna Ruszewska, wiceprezes Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT, kierownik Suwalskiego Biura Wolontariatu.
Jako szkoła, jesteśmy bardzo dumni z naszych laureatek i ich osiągnięć. Chcielibyśmy im serdecznie pogratulować i podziękować za reprezentowanie naszej szkoły w tak pozytywny sposób. Życzymy im dalszych sukcesów i satysfakcji z pomagania innym.

Tagi: , ,
Skip to content