ul. Kościuszki 47b 16-400 Suwałki

Sekretariat

(87) 565 09 38

Menu

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny

Słoneczne wakacje minęły bezpowrotnie. Jednak powrót do ulubionej szkoły, do swojej klasy i nauczycieli, po dwóch miesiącach rozłąki, przyniósł również wiele radości. Nic więc dziwnego, że nowy rok szkolny powitaliśmy z uśmiechem i entuzjazmem. Inauguracja nowego roku była tego dowodem. Nasze uroczystości , które w roku odbyły się 4 września, rozpoczęliśmy wspólnotową Mszą świętą w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa z udziałem pocztu sztandarowego. Kolejna część odbyła się na auli. W części oficjalnej głos zabrała Pani Dyrektor Jadwiga Orłowska, a po niej zaproszeni goście.
Obecni na inauguracji goście,a wśród nich Jarosław Zieliński – poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, Bożena Obuchowska – dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Suwałkach i ks. Jarema Sykulski gratulowali szkole dotychczasowych osiągnięć   i życzyli kolejnych sukcesów w pracy dydaktycznej i wychowawczej w nowym roku szkolnym.
Pięknym i wzruszającym momentem rozpoczęcia roku szkolnego było również wręczenie nowym uczniom naszej szkoły legitymacji. Po zamknięciu oficjalnej części odbyły się pierwsze powakacyjne spotkania uczniów poszczególnych klas z wychowawcami.

Tagi: , , , ,
Skip to content