ul. Kościuszki 47b 16-400 Suwałki

Sekretariat

(87) 565 09 38

Menu

Szkoła przyszłości

Nowe technologie są istotnym elementem funkcjonowania szkoły XXI w. Ich gwałtowny rozwój i wszechobecność przyczyniły się do zmian w procesie kształcenia. W dobie powszechnej cyfryzacji nasi nauczyciele stale podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach z TIK.
Nasza szkoła, dzięki licznym innowacjom i programom, doskonale odnajduje się w świecie cyfrowej edukacji. W bardzo krótkim czasie, licząc się z każdym dniem nauki, uruchomiliśmy w szkole platformę MS Teams. Równie szybko do nowej rzeczywistości musieli przystosować się nauczyciele oraz uczniowie. Już pierwsze dni nauki online pokazały, że nasz wybór był słuszny i że potrafimy odnaleźć się w nowych warunkach.
Bardzo ważnym był dla nas udział w konferencji Microsoft EduDay 2020 – Od wyzwania nauki zdalnej do szkoły przyszłości. Podczas konferencji mogliśmy przyjrzeć się wyzwaniom, jakie obecni stoją przed zdalną edukacją czy też technologim i programom firmy Microsoft przygotowanym dla szkół i nauczycieli. Nie zapomniano nawet o bezpieczeństwie w szkole.

Tagi: , , , ,