ul. Kościuszki 47b 16-400 Suwałki

Sekretariat

(87) 565 09 38

Menu

Za nami XI Konkurs Wiedzy o Życiu i Twórczości Marii Konopnickiej

Maria Konopnicka fascynuje kolejne pokolenia. Uczestnicy wyjątkowej kolejne edycji konkursu Wiedzy o Życiu i Twórczości Marii Konopnickiej pokazali, że nie tylko posiadają taką wiedzę, ale też doskonale radzą sobie z nowoczesnymi technologiami oraz stresem, związanym z wystąpieniami online.
Tegoroczny finał XI edycji konkursu zorganizowaliśmy online w dniu 4 czerwca 2020 r. Uczestnicy zasiedli przed kamerami w swoich domach, korzystając z platformy MS Teams, natomiast jury obradowało w szkole w profesjonalnie przygotowanym studiu. Transmisję na żywo można było zobaczyć m.in. na naszej stronie internetowej.
Po bardzo emocjonujących rozgrywkach, podczas których uczestnicy błyszczeli swoją imponującą wiedzą, wyłoniono zwycięzców. Bezkonkurencyjna okazała się Zuzanna Buraczewska (kl. VI a), tuż za nią znalazła się Nela Bacewicz (kl. V a). Na podium znalazła się również Antonia Lenczewska (kl. VI a).
– W tym konkursie wszyscy zwyciężyli – podkreśliła Pani Dyrektor Jadwiga Orłowska, przewodnicząca jury, podsumowując wyniki. Wyraziła swoje uznanie organizatorom konkursu oraz jego uczestnikom. Życząc kolejnych sukcesów, wyraziła również nadzieję, że kolejna edycja konkursu przebiegać będzie już w tradycyjnej formule. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, o czym świadczy m.in. ich liczny udział w transmisji.

Tagi: , , , ,
Skip to content