ul. Kościuszki 47b 16-400 Suwałki

Sekretariat

(87) 565 09 38

Menu

Charytatywna dyskoteka i niezapomniane chwile

 

Choć trudno było to wszystko zacząć, zakończyć było o wiele trudniej. Kto był, ten wie, o co chodzi. Czwartek 18. stycznia 2018 r. przejdzie do historii.
Szkolne Koło Caritas zorganizowało dyskotekę, na której każdy świetnie się bawił. Nie zabrakło dobrej muzyki ani fantastycznych zabaw. Każdy może potwierdzić, że ta dyskoteka była nieziemska. Do domów wracaliśmy z bólem serca, iż tak szybko wszystko się zakończyło.
Udowodniliśmy, że nawet przy zabawie umiemy pomagać innym. Zdołaliśmy zebrać 680 zł, które zostały przekazane na cele charytatywne.
Serdecznie dziękujemy DJ – owi Arturowi, który okazał swoje serce i zgodził się pomóc nam przy organizacji tej imprezy. Dzięki niemu mogliśmy przeżyć wspaniałe chwile przy profesjonalnym naświetleniu i nagłośnieniu.
Szkolne Koło Caritas kolejny raz udowodniło, że umie przeprowadzić udane akcje. Mamy nadzieję, że następne organizowane wydarzenia rownież spotkają się z wielkim zainteresowaniem i znowu uda się nam okazać pomoc osobom, które tego potrzebują.

Tagi: , , ,
Skip to content