ul. Kościuszki 47b 16-400 Suwałki

Sekretariat

(87) 565 09 38

Menu

W ten piękny dzień…

Kochani Nauczyciele, kiedy zbliża się Wasze święto, uśmiech sam rysuje się nam na twarzach. W związku z tym chcemy podziękować Wam nie tylko za trud, wychowanie i wsparcie, ale także za niewielkie detale umilające nasze dni i motywujące do większego wysiłku.
Przede wszystkim dziękujemy Wam za uśmiech, którym nas nagradzacie. Sprawia on, że chcielibyśmy, aby każda lekcja trwała i trwała.
Pragniemy również wspomnieć o ciekawie prowadzonych zajęciach informatycznych, zrozumiałych lekcjach fizyki czy chemii, aktywnych i urozmaiconych lekcjach wychowania fizycznego, a także rozwijających lekcjach matematyki czy lekcjach biologii i geografii, które wniosły do naszego życia ciekawość świata oraz chęć podróżowania.
Przy okazji dziękujemy także nauczycielom języków: angielskiego i_niemieckiego, dzięki którym możemy swobodnie porozumiewać się z_rówieśnikami w różnych częściach świata, oraz polskiego, którym zawdzięczamy naukę poprawnej mowy i pisma w naszym ojczystym języku.
Pamiętamy także o lekcjach wiedzy o społeczeństwie, dzięki którym poznajemy i rozumiemy nasz kraj oraz jego politykę, i historii, które ukazują nam dzieje całego świata.
Jesteśmy wdzięczni także tym, którzy pomagają nam rozwijać nasze artystyczne talenty na różnego rodzaju zajęciach, w tym pozalekcyjnych.
Na zakończenie dziękujemy Księdzu i Panu katechecie za napełnianie nas wiarą i utwierdzanie nas w niej poprzez rozmaite nauki.
Jednak największe podziękowania należą się Pani Dyrektor i Panu Dyrektorowi, bez których nie byłoby nas w naszej wspaniałej szkole.
Za każdy dzień spędzony z nami serdeczne Bóg zapłać! Dziękujemy!
Nie zapominajmy też o najmłodszych, którzy chcą podziękować naszym wspaniałym nauczycielom i złożyć im w naszym imieniu krótkie wierszowane życzenia:
Dziś jest Dzień Nauczyciela, czas radości i wesela!
Dziś składamy życzeń moc:
niech pedagogiczne ciało ku sukcesom kroczy śmiało.

Uczniowie

Tagi: ,
Skip to content